آیا هر فکر منفی که از ذهنتان عبور میکند ممکن است رخ دهد ؟

محمد جانبلاغی | مشاوره تخصصی | قوانین جهانی موفقیت | کوچینگ

قدرت ذهن | روانشناسی ثروت | قانون فرکانس | قانون مدارها | رازهای ثروت مندی | قانون جذب


محمد جانبلاغی | مشاوره تخصصی | قوانین جهانی موفقیت به نام خدای بخشنده و مهربان

  تعداد نمایش : 1351

روزانه هزاران فکر از ذهن افراد عبور میکنند. اما چقدر باید مراقب این افکار بود ؟

آیا ممکن است افکار منفی که از ذهنتان عبور میکنند، رخ دهند، رویداد های منفی متناظر خود را جذب کنند و حوادثی را باعث شوند ؟

آیا باید مواظب افکاری که از ذهنتان عبور میکنند باشید ؟

تقریبا برای همه افراد و در طول عمرشان، شده است که به چیزی فکر کنند و چند ثانیه بعد شاهد رخ دادن تعجب آور آن شوند ! صبر کنید !

خیلی ها دوست دارند بیخودی هرچیزی را اسرار آمیز کنند و بگویند که این اتفاق، زیاد برایشان افتاده است. اما قدرت نامحدود ذهن با خرافات کاری ندارد و بر اساس منطق و علم حرف میزند.

چیزی که منظور من در این مقاله است، رویدادهایی است که احتمال رخ دادن اتفاقی آنها، دقیقا چند ثانیه پس از همان لحظه ای که فکرش را کرده بودید، تقریبا برابر صفر بوده، اما رخ داده است !

اگر مطالعات و تحقیقات جدی خود را درباره افکار و رویدادهایی که در زندگیتان رقم میزنند بیشتر کنید، و دقیقا پی ببرید که چرا برخی از افکار شما به سرعت رخ میدهند اما برخی دیگر، “ظاهرا” اثری ندارند، علم ارزشمندی را بدست خواهید آورد که قدرت افکار در جذب آنچه میخواهید یا نمیخواهید را به خوبی برایتان روشن خواهد کرد تا بتوانید از آن، به نفع خود استفاده کنید.

اما آیا باید مواظب تک تک افکار خود باشید ؟

حقیقت این است که بله.

زیرا برخی اوقات فقط عبور یک فکر از ذهنتان در زمان و مکان و شرایط خاص، میتواند رویدادی به بار آورد که فاجعه ای بزرگ برای باقی زندگی شما میشود.

یک فکر منفی که مثلا، در موقعیتی با سطح انرژی منفی ساطع میشود، میتواند حبابهای فکری دیگر را نیز وارد زندگی شما کرده و تمام زندگیتان را به خطر بیندازد.

اما اگر میخواهید خبر خوبی نیز از من بشنوید، باید بگویم لزوما در هر زمانی هم چنین چیزی رخ نخواهد داد و این شرایط مهیا نخواهد شد زیرا باید چندین پارامتر دست به دست هم دهند تا افکار شما مجسم شوند.

پارامتر هایی که چون اطلاعی از آنها ندارید ممکن است گاهی به نفع و گاهی به ضررتان عمل کنند. همچنین افکار خاصیت تجمعی دارند، به این معنا که وقتی سطح انرژی حبابهای فکری پایین باشد، معمولا به تنهایی چیزی را باعث نشده و پس از جمع شدن(گروهی شدن) و تلمبار شدن و پس از مدتی، به یکباره رویدادی بد را رقم میزنند.

این موضوع را هم در ادامه بخوانید:  تولدی دوباره

اگر قرار بود هر تک فکری که به ذهن شما می آید رخ دهد و عملی شود، قطعا روزانه هزار رویداد و اتفاق مختلف، بر اساس هزاران فکری که از ذهنتان عبور میکنند، تجربه میکردید.

بنابراین خیلی نگران نشوید. برای اینکه یک فکر عملی شود و رخ دهد، باید ویژگیهای خاصی داشته باشد و در زمان و مکان و وضعیت درونی و بیرونی خاصی ساطع شود تا رخ دهد.

عموم، معمولا از این ویژگیها بی خبر هستند و به همین علت، برخی اوقات افکاری میکنند که رخ میدهد، برخی زمانهای دیگر نیز هزاران فکر میکنند که رخ نمیدهد. در واقع تا زمانیکه دقیقا آگاه نشده اید که امواج فکری چه هستند و چگونه عمل میکنند، هرچند شما در زمانهایی، به وضوح خواهید دید که قانون امواج فکری در زندگی شما حاکم است، اما این قانون در کنترل شما نخواهد بود و زمانی به نفع شما و برخی زمانهای دیگر به ضررتان، عمل میکند.

با وجود همه این حرفها دوباره، تاکید میشود که برخی اوقات نیز ممکن است حتی یک تک فکر منفی، رویدادهای بسیار بدی را برای شما رقم بزند. پس ذهن خود را کاروانسرای افکار مختلف و خصوصا منفی نکنید !

دقیقا به همین علت است که اینقدر تاکید میشود مدیتیشن کنید. وقتی مدیتیشن میکنید و یاد میگیرید که همیشه ذهنتان خالی باشد و به فکر خاص و تکرار شونده ای نچسبید، شما امکان رخ دادن رویداد های منفی ناخواسته و جذب حبابهای منفی که اطرافتان هستند را مسدود میکنید و در عوض میتوانید با انتخاب هوشیارانه افکار پر انرژی، رویدادهای بینظیری را وارد زندگی خود کنید.(از اینجا می توانید فایل خود هیپنویزمی را دانلود کنید…)

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟
[امتیازها: 4 رتبه: 5]

 آیا این مطالب جدید را هم مطالعه کرده اید؟

راز بزرگ ثروت و فراوانی

آنچه می‌خواهی را ابتدا در ذهنت تجسم کن

تغییر در باورها ، کلید دستیابی به همه خواسته هایتان است

آسان ترین راه تغییر باور ها جهت دستیابی به آرزوها

۱۲ دروغی که دیگر به خود نگویید!


قانون جذبمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
آموزش فروش و بازار یابی در پناه حق باشید.
محمد جانبلاغی محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده. مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


 سخن روز مکتب زندگی:

محمد جانبلاغی | روانشناسی ثروت | تغییر باورها | لایف کوچینگ | جلسات آکادمی کوچینگ و...


 کاربران در این باره چه دیدگاهی دارند؟

یک نفر در آیا هر فکر منفی که از ذهنتان عبور میکند ممکن است رخ دهد ؟ گفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 3 =