اختلال ADHD


به نام خدای بخشنده و مهربان

  تعداد نمایش : 2763

(Attention deficit hyperactivity disorder (ADHD

Author: Mohammad Janblaghy

اختلال نقص توجه بیش فعالی (ADHD) یک اختلال است که توسط بیش فعالی، تکانشگری، بی قراری و بی توجهی مشخص می شود. اگر درمان و حمایت نشود، می تواند به مشکلات آموزشی، اجتماعی و روانی منجر شود.

این شرایط بیشتر در کودکان و نوجوانان شایع است ولی بزرگسالان هم می توانند تحت تاثیر قرار بگیرند. با این تفاوت که علائم بزرگسالان به جای پیش فعالی ممکن است حملات بی قراری را تجربه کنند.

علائم ADHD در سنین پایین قابل تشخیص است درست زمانی که شرایط کوذک تغییر می کندمانند شروع یک مدرسه جدید. کودکانی که این اختلال را دارند در سنین پایین معمولا بین ۶ تا ۱۲ سالگی مشخص می شوند.

محمد جانبلاغی در این مقاله علمی برای شما شرایط و چگونگی تاثیر این اختلال بر روی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان بررسی میکند و همچنین نگاهی می اندازیم به علل، علائم و درمان های موفقیت آمیز برای این اختلال.

آنچه در این مقاله می خوانید:

 بررسی شرایط           انواع مختلف           علائم ADHD

 علل ADHD    درمان ADHD

     از چه زمانی برای درمان باید اقدام بکنیم؟


 


(این مقاله از سری مقالات کاربران ویژه است که برای مشاهده آن باید عضو ویژه سایت مکتب زندگی باشید.)

هم اکنون عضو ویژه مکتب زندگی شوید

  اگر عضو مکتب زندگی هستید برای ورود به بخش کاربری ویژه لطفا هم اکنون وارد شوید 

عضویت ویژه سایت مکتب زندگی

آیا این مطالب جدید را مطالعه کرده اید؟محمد جانبلاغیمحمد جانبلاغی//انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده.مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


درپناه حق باشید.
 سخن روز مکتب زندگی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 1 =