دکتر جانبلاغی قدرت ذهن | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان

به نام خدای بخشنده و مهربان

قدرت ذهن | The Power of Mind

اگر در این صفحه حضور دارید، یعنی قصد دارید تصمیم بزرگی بگیرید این دوره می تواند معجزه باشد. برای تصمیم بزرگ گرفتن نیاز هست اطلاعات کافی داشته باشید

امروز می تواند روز بزرگی در زندگی شما و آغاز یک تحول عظیم باشد. چنانچه چنین روزی هم در زندگی من اتفاق افتاد…

اگه واقعا تشنه علم ، تشنه مال و ثروت و تشنه موفقیت در امور زندگیتون هستین با ما همراه باشید و از علم فوق العاده و تخصصی محمد جانبلاغی استفاده کنید
این علم طی چندبن سال تلاش و پس از مشاوره بیزینس ها فراوانی که محمد جانبلاغی انجام داده ، ثروت زیادی را به دست آورده است.

هر آنچه که می خواهید، می توانید آن را با استفاده از قدرت ذهنی به دست آورید.

تمام واقعیت های فیزیکی از ارتعاشات و انرژی تشکیل شده است؛ حتی افکار شما ارتعاش انرژی است. در حالی که به نظر می رسد مفهوم یا نظریه، این یک واقعیت جدید است که فیزیک کوانتوم به ما نشان داده است. افکار شما نفوذ قدرتمندی روی زندگی شما دارد.

چطور به هر چیزی که می خواهید دست یابید؟

شما قادرید هر چیزی که واقعا خواهان آن باشید را به دست آورید. همه شما چراغ جادویی علائ الدین را دارید!

دوست من شما چه اهدافی در زندگی دارید؟

ممکن است یکی از شما آرزو داشته باشد لاغر شود، یکی دیگر می خواهد ثروتمند شود، یکی می خواهد روابط خوب داشته باشد یکی می خواهد سلامت باشد هر چه که باشد فرقی نمی کند. شما چراغ جادوی خلق رویاهایتان را دارید.

اما مساله این است که مطالب خیلی زیادی در اینترنت و بازار فروش محصولات آموزشی وجود دارد که ما نمی دانیم آنها غیر واقعی هستند و ممکن است آن اطلاعات درست نباشد. اکثر آنها تئوری یاد می دهند و شروع می کنند به تدریس آنها و حتی درآمد آنها از این راه است. بنابراین مهم است که شما بدانید چه منابعی را مطالعه کنید و از چه کسی یاد می گیرید. واقعا به چه کسی گوش می کنید؟؟؟”

زندگی جدید فقط ذهن تازه ای است.

چرا دوره های محمد جانبلاغی؟ 

⭕ ➕ محمد جانبلاغی فوق العاده موفق هستند.

⭕ ➕  اون نه تنها بسیار موفق است بلکه دوستانش هم همه موفق هستند!!! و از این دوره های استفاده کرده اند.

شما کافیست تنها با یکبار گوش دادن به آموزش های طلایی محمد جانبلاغی، تاثیرش رو بر موفقیت زندگیتون ببینید.

شما به حرف چه کسی گوش می دهید؟

شما باید به حرف کسی گوش بدید که که خودش اون کار رو به نحو احسن انجام داده باشه و توی کارش موفق باشه و از نظر ثروت بی نیاز باشه

شما باید به حرف کسی گوش بدید که هدفش فقط سود حاصل از فروش اون سمینار و سی دی ها و کتاب ها نباشه

برای درک بهتر سخنان محمد جانبلاغی باید تشنه علم جذب و تشنه ثروت بالا رو داشته باشین.

و گرنه وقتتون رو تلف میکنین

برای درک بیشتر حرف های ایشون باید مدام گوش بدید و وقفه نذارید.

باید حتما این کار رو جدی بگیریرد و نباید از کنارش به عنوان یک فایل صوتی ساده عبور کنید.

اگر برای جذب ثروت و جذب آرزوهایی که داری میخواهید برسید با ما همراه باشید.

⭕ ➕ قیمت کل۱۱,۳۸۵,۰۰۰ تومان

 هم اکنون  دوره ها را از اینجا تهیه کنید و شروع کنید به تغییر …

با تهیه این دوره ها تغییر و تحول در زندگی شما قطعی هست…

همه ی اساتید موفقیت می گویند برای هدف خود زمان تعیین کنید آن را به طور ریز بنویسید و هر شب آن را تجسم کنید

اما

این اشتباه ترین کاری است که می توانید انجام دهید شما با این کارها سرگرم شدید و این ها هیچ نتیجه ای ندارد بلکه باید شیوه ای دیگر را در پیش بگیرید باید از کس دیگری اطلاعات درست را دریافت کنید کسی که بیزینس های زیادی را شروع کرده و به ثروت زیادی رسیده است

فکر می کنید مارک زاکر برگ بیل گیتس هر شب هدف خود را به طور ریز تجسم می کردند و آن را می نوشتند نه

شما با به کارگیری اصول و قواعدی مهمتر به ثروت می رسید که در دوره ی قدرت ذهن محمد جانبلاغی به طور کامل توضیح داده شده است

اهمیت یادگیری آنقدری است که محمد جانبلاغی می گوید شما باید تا آخر عمر یاد بگیرید و یاد بگیرید و یاد بگیرید و مهمتر از آن عمل کردن است.

افراد زیادی هستند که خواهان مربی شخصی هستند و محمد جانبلاغی این کار را برای افراد خاص انجام می دهد (آشنایی با کوچینگ جانبلاغی)

اگر می بینید که دوره ی محمد جانبلاغی به طور رایگان نیست و چرا باید بابت آن پول پرداخت کرد علت دارد چون تنها کسانی نتیجه می گیرند که بهای آن را پرداخته باشند

استادی را می شناختم که مطالبی رایگان درباره ی موفقیت منتشر می کرد و هیچ یک از افراد استفاده کننده نتیجه ای نمی گرفتند پس از مدتی همین استاد مطالب و حرف های خود را در دوره هایی گران منتشر کرد و شاهد نتیجه ی شاگردان خود بود

اگر همه ی این مطالب به صورت رایگان دریافت می کردید ارزش ذهنی آن برای شما کم و کمتر می شد و شما هرگز از بیست دقیقه ی اول جلوتر نمی آمدید

اما لازم به ذکر است که که افرادی که برایشان موفقیت و خوشبختی مهم است می توانند نتیجه بگیرند این دوره برای هر کسی نیست تنها کسانی که جرات ورود به دنیای موفق ها را دارند افرادی که نمی خواهند متوسط زندگی کنند افرادی که بر روی خودشان سرمایه گزاری می کنند

افرادی که دیوانه وار در حال یادگیری و اجرا هستند افرادی که نمی خواهند وقتشان با خواندن تلویزیون و روزنامه تلف شوند افرادی که مصمم هستند موفق شوند و افرادی که حاضرند بهای موفقیت را بپردازند.

 

لطفا دوره ها را به ترتیب اولیت دانلود کنید و گوش بدید

⭕ ➕ قیمت کل۱۱,۳۸۵,۰۰۰ تومان

mohammad janblaghy

به راستی قانون ثروتمندی چیست؟

خداوند در سوره قصص به داستان قارون ثروتمند زمان موسی (ع) پرداخته است و می فرماید:

«إن قارون کان من قوم موسی فبغی علیهم و آتیناه من الکنوز ما إن مفاتحه لتنوأ بالعصبه أولی القوه إذ قال له قومه لا تفرح إن الله لا یحب الفرحین* و ابتغ فیما آتاک الله الدار الآخره و لا تنس نصیبک من الدنیا و أحسن کما أحسن الله إلیک و لا تبغ الفساد فی الأرض إن الله لا یحب المفسدین* قال إنما أوتیته علی علم عندی أ و لم یعلم أن الله قد أهلک من قبله من القرون من هو أشد منه قوه و أکثر جمعا و لا یسئل عن ذنوبهم المجرمون؛

ترجمه آیه:

قارون از قوم موسی بود اما بر آنها ستم کرد، ما آن قدر از گنجها به او داده بودیم که حمل صندوقهای آن برای یک گروه زورمند مشکل بود، به خاطر بیاور هنگامی را که قومش به او گفتند: این همه شادی مغرورانه مکن که خداوند شادی کنندگان مغرور را دوست نمی دارد.

و در آنچه خدا به تو داده سرای آخرت را جستجو کن، بهره ات را از دنیا فراموش منما، و همانگونه که خدا به تو نیکی کرده است نیکی کن و هرگز فساد در زمین منما که خدا مفسدان را دوست ندارد.

(قارون) گفت: این ثروت را به وسیله دانشی که نزد من است به دست آورده ام، آیا او نمی دانست خداوند اقوامی را قبل از او هلاک کرد که از او نیرومندتر و ثروتمندتر بودند؟! (و هنگامی که عذاب الهی فرا رسد) مجرمان از گناهانشان سؤال نمی شوند (و مجالی برای عذرخواهی آنان نیست).» (قصص/ ۷۶- ۷۸)

حالا دقت کردید به جواب قارون.

هم اکنون با من شروع کن به تولدی دوباره// باهم بیا سفری را شروع کنیم…

⭕ ➕ قیمت کل۱۱,۳۸۵,۰۰۰ تومان

alt

و اما آنقدر به خدمات و آموزش هایم ایمان دارم که اجازه می‌دهم حال و هوای کار را حس کنید، ببینید و بشنوید و خوب آن را بچشید و اگر نپسندیدید پولتان را پس بگیرید و بروید دنبال همان زندگی خوبی که داشتید.

دوستدارتان محمد جانبلاغی

درپناه حق باشید.

 کاربران در این باره چه دیدگاهی دارند؟

6 نفر در قدرت ذهن | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان دیدگاه شان را گفته اند

 1. دیشب تونستم کل فایل رو گوش بدم اونجا که داشت راجع به گرفتن حق می گفتن خیلی تاثیر گزار بود اشکمو درآورد و خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که :
  من اصولا بیشتر مواقع در برخورد با ناخواسته ها اولین و قویترین فکری که به ذهنم میرسه خذف اون ناخواسته هست مگر اینکه تنونم اون ناخواسته رو حذف کنم و یا حذفش تقریبا غیر ممکن باشه در غیر اینصورت دنبال حل کردنش میفتم و جالبه که یک مدتی هست که یاد گرفتم که وقتی نمیتونم حذفش کنم بهش بیتوجهی کنم و حالا یاد گرفتم که ازش دوری کنم و به نقطه مقابل اون یا نقاط مثبتش فکر کنم . این یه جور تکامل در روند رفتار من در برخورد با ناخواسته رو نشون میده .
  یادم میاد زمانی که مجرد بودم خیلی با رفتارهای پدرو مادرم مشکل داشتم و عکس العمل من این بود که بارو بندیلمو جمع میکردم و میرفتم خونه خواهرم و همش راجع به اون قضیه با خواهرم و همسرش صحبت میکردم و تو این حرف زدنها چه باورهایی در من ایجاد شد که شاید باعث بوجود آمدن اتفاقاتی باشه امروز ناخواسته من شدند.
  انگار قربانی بودم که در چنگال شیطان اسیرم . خنده ام میگیره از این رفتار بچه گانه ام که هنوز هم ریشه هایی از اون و اثرات اون هنوز هم در زندگی زناشویی خودم مشاهده میشه .

  من الان یاد گرفتم که چکار کنم اما اون لبخند زدن و مهربون ماندن برام سخته مخصوصا زمانی که اون رفتار خیلی بهم برخوره .
  اما خدا رو خیلی خیلی شکر میکنم که تو این مسیر قرار گرفتم مسیری که عاشقش هستم و دیگه ازش برنمیگردم .
  خداوند را به خاطر وجود استاد عزیزم سپاسگزارم.
  ارادتمند شما

 2. سلام استاد ممنون از فایل های جدیدتون
  امیدوارم که بتونه راهگشایی برای موفقیت مالیم باشه
  به خودم شما و قدرت جهان ایمان دارم

 3. سلام
  بعد از دیدن فایل هیچ حرفی ندارم جز اینکه بگم:
  خدایا سپاس که من با استاد جانبلاغی آشنا شدم
  استاد ندانسته هایم را به من آموختی و می آموزی .
  شکر

 4. سلام استاد عزیز.
  واقعا ممنون و سپاسگزارم بخاطر این فایل ارزشمند. موضوع خیلی خوب و قابل تآملی بود. اما من یه سوال برام پیش اومد اینکه چطوری میتونم این بحث قانون جهانی هستی رو به موضوعی مثل ازدواج ربط بدیم؟
  مثلاً برای من مهمه که فرد مقابلم از همون اول ازدواج یه سری ویژگی های خاص رو داشته باشه حالا این موضوع با بحث مدارها چطوری عینیت پیدا می کنه؟
  مثلاً اگه من از یه طبقه متوسط هستم باید حتماً به فردی از همون طبقه فکر کنم؟ و فکر کردن به فردی که از طبقه بالاتره اشتباهه؟ ممنون میشم دوستان عزیز و همینطور اگه امکانش هست استاد گرامی به این سوال جواب بدن.

 5. با سلام خدمت شما استاد عزیزم
  من بارها و بارها فایل های استاد را گوش می دهم. چون با گوش دادن اینهاست که باور آدم کم کم عوض میشه و بعد میبینی تو یک مدار دیگه هستی.جالبه من کسب و کار جدیدی رو شروع کردم و به لطف خدای مهربان پیشرفت در زندگی من خیلی زیاد شده ولی بعد از مدتی که دوباره برگشتم از جلسات کوچینگ استاد هم استفاده کردم.
  تازه بعد از چند ماه چیزهای جدیدتری دستگیرم شد که قبلا اصلا متوجه آنها نشده بودم با اینکه چندین بار فایل رو مرور کرده بودم.به قول استاد تازه وارد مدارش شدم و من پیشنهاد میکنم کار خاصی نمیخواد انجام بدین فقط باور و فکرتون رو عوض کنید ،فقط همین.جهان خودش بقیه کارها رو انجام میده.
  انشاءالله همه در پناه حق سالم ثروتمند و پیروز باشید.

 6. سلام
  استاد عزیز و گرانقدر واقعا واقعا واقعا خدا رو از صمیم قلب شکر میکنم که در این مسیر و فرکانس قرار گرفتم و در این مسیر و جهت قرار گرفته ام و خدا رو شکر میکنم که با شما آشنا و دوست شده ام
  به قول برایان تریسی که در هفت قانون موفقیت میگه اگر میخواهید موفق باشید با عقابها پرواز کنید.
  و من خالصانه برای کارها و اندیشه های شما احترام و ارزش خاصی قایل هستم چون که مسیر سعادت و بهروزی رو به من نشون میده زیرا که خود شما این مسیر رو رفتین و واقعا نتایج مهم و ارزنده ای گرفتین.
  واقعا از صمیم قلب خدا رو برای این همه نعمت،فراوانی،برکت ،ثروت و موهبتهای بیکران که به من ارزانی داشته سپاسگزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 9 =