گنج درون (قوانین جهان هستی ۲)


به نام خدای بخشنده و مهربان

  تعداد نمایش : 1002

 

رویارویی با گنج بیکران در درون شما. (حقایق پشت پرده ای که تا به حال به شما گفته نشده است!)

گنج دورن شما

در یکی از سمینارهایم که در کرمان داشتم با شخصی مواجه شدم که شروع کردن به شکایت و ناله کردن.

گفتن آقای جانبلاغی من تمام عمرم را به انسان های خدمت کردم (ایشان پرستار بودن) ولی متاسفانه الان در بدترین شرایط زندگی ام هستم.واقعا از خودم و از همه انسان ها نامید شدم.

هیچ امیدی به زندگی ندارم. افرادی که با دل و جان بهشون خدمت کرده بودم حتی بعضی ها برایم مشکل هم ایجاد می کردند..

این داستان برای شما هم آشناست؟ چرا در حق کسی خوبی می کنید ولی چیزی دریافت نمی کنید؟

در این فایل دقیقا هوشیار می شوید که مشکل کار شما کجاست. و برای همیشه مسیر زندگی اتان عوض می شود…

اکنون دقیقاً زمان آن است که شما را با گنج درونتان روبرو کنم. اما فراموش نکنید هرکس فقط به اندازه ابعاد جیبهای خود خواهد توانست از آن بردارد.

پس لباسی بپوشید که جیبهایش بزرگ است و با ذهن آماده به مطالبی که در این دوره بهتون آموزش می دهم گوش کنید و قدم به قدم مطالبش را اجرا کنید.

تاکید میکنم که هرکس فقط به اندازه کاسه خود میتواند از این دریای بینهایت، آب بردارد. پس هم اکنون کاسه بزرگ به دست گیرید.

شما قویترین فرستنده و گیرنده موجود در تمام آفرینش هستید که رویدادهای وارد شده به زندگی خود را رقم میزنید و باعث میشوید.

این مقاله اختصاص دارد به این موضوع که چطور میتوانید با استفاده از فرآیند اختصاصی ، که یک فرآیند کاملا ساختار یافته ۵ مرحله ای و دقیق است، رویداد مورد نظرتان را وارد زندگی خود کنید.

ممکن است بخواهید یک رابطه عشقی با ویژگیهای کاملا خاص داشته باشید، ممکن است بخواهید موفقیت مالی را برای خود رقم بزنید، در هر صورت تفاوتی نمیکند.

این دوره به شما کمک میکند که پس از انجام یک فرآیند ساختار یافته و مشخص روی کاغذ، به یک رویداد یا خواسته دلخواه در فضای زمان-مکان اتصال یافته و باعث رخ دادن آن در زندگی خود شوید.

اصلا تفاوتی نمیکند که خواسته شما چقدر خاص و نادر است زیرا با اتصال به سیگنال وقوع آن در فضای مکان-زمان آفرینش، شما میتوانید آنرا بر اساس اصول فیزیک کوانتوم، کاملا وارد پهنای زندگی خود کنید.

وقتی قادر به کنترل ذهنت باشی، با دیدن تجربه های زیبای دیگران، قادر به شنیدن این پیام خداوند می شوی که می گوید:

“اگر این فرد توانسته چنین نعمت هایی را داشته باشد، پس تو هم می توانی. زیرا نه تنها همه انسانها از توانمندی های یکسانی برخوردارند بلکه همه آنها به منبع ثروت و نعمت های بی انتهای جهان، به یک اندازه دسترسی دارند”

اما اگر فردی قادر به کنترل ذهنش نباشد، دیدن شرایط و موقعیت های زیبا و رویایی افراد موفق، نه تنها به او امید و انگیزه ای برای باور کردن خواسته یش نمی دهد، بلکه او را در احساس بسیار بد نیز قرار می دهد.

اینجاست که حتی یک الگوی عالی که می توانست امید و انگیزه را در فرد ایجاد نماید، او را به احساس یاس می رساند. زیرا نمی تواند از عهده نجواهای ذهنش برآید.

کافیست باور کنیم اگر هر انسانی در هرجایی از این کره خاکی توانسته به خواسته ای برسد، قطعا ما نیز می توانیم.

زیرا خداوند به همه ما به یک اندازه نزدیک است و به همه ما به یک اندازه توانایی لازم برای ساختن زندگی دلخواه مان را بخشیده.

ایمان دارم این دوره یک شاهکار و یک یادگار از زندگی من برای همه افرادی است که تصمیم گرفته اند با درک خداوند و قوانینش و هماهنگ شدن با آن اصل و اساس و اجرای آن، همان زندگی ای را بسازند که همیشه می خواستند.

⭕ ➕ قیمت کل : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

 

درباره دکتر محمد جانبلاغی

  محمد جانبلاغی را بیشتر بشناسیم…

امروز تصمیم با شماست

یکبار آموزش ببینید و چهره زندگی خودتان را برای همیشه عوض کنید و زندگی همراه عشق و آرامش به خودتون و عزیزانی که دوستشان دارید هدیه کنید

 

بعد از سفارش آنلاین لینک دانلود برای شما ایمیل می شود و در پنل سایت هم قرار خواهد گرفت.

آیا این مطالب جدید را مطالعه کرده اید؟محمد جانبلاغی محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده. مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


درپناه حق باشید.

 سخن روز مکتب زندگی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 4 =