برنامه های آموزشی محمد جانبلاغی (گروه درمانی)

دوره های آموزشی محمد جانبلاغی

 آموزش های ۱۵نفره

یکی از نیازهاى مبرم انسانى ساخت و نگهدارى و گسترش روابط سالم و سازنده با دیگران است. رایج‌ترین نوع ارتباط در بین بیشتر مردم با هدف جلب محبت، توجه و احترام دیگران صورت مى‌پذیرد. جالب اینکه عده بسیار کمى به این نکته آگاه‌اند که وجود یک رابطه سالم براى مهر ورزیدن، احساس مهم و مفید بودن به مراتب سازنده‌تر، قویتر و ماندگارتر است تا مورد توجه و مهر قرار گرفتن.

به‌طور مثال اگر شما علاقه و شوقی به شخصی داشته باشید و نتوانید مهرتان را به وی منتقل کنید احساس بسیار بدی با خود خواهید داشت که هیچ از مورد بی‌توجهی واقع شدن کمتر نیست. بی‌جهت نیست که یکی از نشانه‌های بلوغ روانی، توانایی ابراز احساسات به‌گونه‌ا‌ی سازنده و موثر می‌باشد و این‌گونه است که انسان می‌تواند به اوج احترام به خود و اعتماد به نفسی پایدار دست پیدا کند.

چنانچه حافظ در تمرین مهرورزی می‌فرماید:
کمتر از ذره نه‌ای پست مشو مهر بورز
تا به خلوتگه خورشید رسی چرخ زنان
 

این دوره ها ویژه چه کسانی‌است؟

والدین، زوج ها، مدیران، مسئولین روابط عمومی و علاقه‌مندان به خوشبختی


اما بیشتر نظام‌هاى فرهنگى، آموزشى و اجتماعى ما انسانها را تنها براى دریافت توجه و احترام از سوى دیگران بار مى‌آورند و از این رو بیشتر وقت‌ها با اینکه مى‌خواهیم، نمى‌توانیم مهر و احساس خوبمان را به اندازه کافى به مخاطبین خود منتقل کنیم.

رابطه سالم و سازنده همانند پلى است براى گذر مطالب و مفاهیمى که مى‌خواهیم در دیگران ایجاد کنیم. این دوره ها  ویژه کسانى است که جوششى عمیق و مهربانانه از درونشان به آنها نهیب مى‌زند که براى بهتر شدن جامعه و اطرافیان‌شان کارى سازنده، ارزشمند و ماندگار کنند.

اگر شما جزو کسانى هستید که احساس مى‌کنید و ندایى درونى شما را به هدفى روشن و ارزشمند براى موسسه، همکاران، شاگردان، همشهرى ها و انسانها مى‌خواند، شرکت در این دوره ها بهترین گزینه پیش روى شماست.

 

 

محمد جانبلاغی

یکى از اثرگذارترین سخنوران و روانشناسان در نوع خود


محمد جانبلاغی بعنوان یکى از اثرگذارترین سخنوران انگیزشى و روانشناسان در نوع خود آماده است تا تجربه و دانش خود را در دوره های “ماهانه” به همگان  منتقل کند.

“به شما عمیقا توصیه می کنیم در این دوره ها شرکت کنید” و با نتایج ارزشمندى که با تمرین و عشق به وجود مى‌آورید، حضور و وجود خود را در این جهان اثر بخش و ماندگار کنید.

اگر شما هیجان‌زده و مصمم هستید برای خودتان و تمام کسانی که دوستشان دارید، کاری ارزشمند انجام بدهید:
درنگ نکنید و تا فرصت باقی است، هم‌اکنون برای خودتان و تمام کسانی که برایتان مهم و باارزش هستند، در این دوره های فوق‌العاده حیرت‌انگیز ثبت نام کنید تا، بیاموزید:
چگونه؟

روز به روز از درد و رنج‌هایتان کاسته می‌شود؛ و

شادمانی و سعادتی روز افزون شما را در بر می‌گیرد. 

  alt

لطفاً هم اکنون در باشگاه خوشبختی ثبت ‌نام کنید و در این مدرسه فوق‌العاده شاد و لذت‌بخش
با چهره توانا، مهربان و با اعتماد به‌ نفس خود آشنا شوید.

alt

زمان و مکان برگزاری این کارگاه چگونه است؟

این آموزش ها فعلا در تهران و شهرستان بوکان برگزار می‌شود.

برای شرکت در این دوره ها:

 ابتدا در سایت مکتب زندگی ثبت نام کنید.(جهت ثبت نام کلیک کنید)

  پرداخت آنلاین شهریه هر جلسه سرمایه گذاری. (۳۵ هزار تومان). (جهت پرداخت آنلاین کلیک کنید)

  در اولین فرصت ممکن جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر با مکتب زندگی تماس بگیرید.

 

.:: جهت تماس با ما به ایمیل آدرس:

 info@schoollife.ir

تلفن تماس:  ۲۷ ۲۲ ۲۳۹ ۰۹۳۹

یا در قسمت فرم تماس با ما ، با ما تماس بگیرید.

اگر شما هر گونه سوال در مورد این دوره ها دارید با ما تماس بگیرید.

 


خدمات تخصصی و حرفه ای محمد جانبلاغی: در اینجا شما به طور قطع و یقین اگر از مشکلات افسردگی،وسواس و اضطراب رنج می برید، مثل سایر مراجعان دیگر ما که این مشکلات را داشته اند و بدونه نیاز به قرص و دارو، بهترین نتیجه را گرفته اند ، به شما هم  برای تجربه یک حس خوب و یک زندگی عالی کمک می کنیم . قدم اول را بردارید ما همراهتان هستیم.

بالا